Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Jak wymienić granulat w worku SAKO

Niestety intensywne użytkowanie oraz bieg czasu, sprawiają, że każde siedzisko się zużywa. W przypadku tradycyjnej kanapy czy fotela należy udać się do specjalistów, którzy profesjonalnie zajmują się odnawianiem mebli, natomiast puf możesz wypełnić samodzielnie - nadać mu nowy kształt i odświeżony wygląd. Zamówione wypełnienie dotarło, ale nie wiesz, od czego zacząć? Spokojnie! W tym artykule znajdziesz informacje o tym, jak wypełnić pufy sako granulatem.

Wypełnianie pufu sako granulatem styropianowym krok po kroku

Wszelkie prace najlepiej przeprowadzać w dwie osoby – wtedy proces dosypywania wypełnienia odbędzie się szybko, prosto i przyjemnie. Na początku znajdź odpowiednie miejsce – wybierz wolną przestrzeń, gdzie nie przebywają dzieci ani zwierzęta, dla których granulat mógłby być wielką pokusą. Prace z meblem rozpocznij od umieszczenia go w pozycji stojącej, tak by zamek worka znajdował się na górze. Po rozpięciu zweryfikuj stan wypełnienia i ustal jaką ilość granulatu potrzebujesz, by uzupełnić wypełnienie. Jedna osoba powinna trzymać puf, podczas gdy druga może zająć się wsypywaniem kuleczek do środka. Podczas uzupełniania delikatnie poruszaj workiem tak, by dotarły one we wszystkie zakamarki mebla. Gdy dodasz optymalną ilość granulatu, to szczelnie zamknij komorę, a następnie obróć mebel i gotowe.

Granulat styropianowy

Jest to bardzo lekki materiał, który zapewnia wysoki komfort siedzenia i z powodzeniem wykorzystywany jest w przypadku różnego rodzaju mebli. Ponadto, tego rodzaju wypełnienie jest w pełni bezpieczne. Wyróżnia je również duża wydajność oraz atrakcyjna cena. Co więcej, drobne kuleczki stosowane jako wypełnienie gwarantują sprężystość i miękkość, a równocześnie stabilność.

Dlaczego warto? Przywróć meblom dawną świetność!

Nawet jeśli w wypadku Twojego worka nie widać dużego zużycia, to możemy Cię zapewnić, że po dłuższym czasie użytkowania wygląda on mniej atrakcyjnie niż w chwili otrzymania wyrobu. Z pewnością stracił na sprężystości, szczególnie gdy eksploatujesz go codziennie. Nie musisz wymieniać całości wypełnienia, wystarczy jedynie dosypać kulek, by worek odzyskał utraconą formę. Co więcej, możesz zamówić dodatkowe wypełnienie razem z pufem – wtedy, gdy mebel straci na sprężystości, wystarczy, że dosypiesz wybraną ilość kulek. Pamiętaj jedynie, by dodatkowy granulat przechowywać w odpowiednich warunkach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl