Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Dlaczego warto postawić pufa na korytarz i wypełnić nim przestrzeń?

Wyposażenie wnętrz to nie tylko praktyczne meble, ale też wygodne dodatki. Dzięki nim pomieszczenie staje się bardziej przytulne i funkcjonalne, co istotne szczególnie w przypadku takich miejsc, jak korytarz czy przedpokój. Sprawdź, dlaczego potrzebujesz pufa na korytarz, który jest właśnie tym dodatkiem, jaki powinien zagościć u Ciebie na dłużej.

Liczy się pierwsze wrażenie

Jeśli Twój korytarz pełni też funkcję przedpokoju, to z pewnością jest pierwszym miejscem, które widać wchodząc do domu. Z tego względu to właśnie tam każdy gość i domownik skierują swe kroki, a to oznacza, że zwróci uwagę na stan pomieszczenia. Warto więc zadbać, aby było to przytulne i nowoczesne wnętrze. To także miejsce, gdzie zdejmuje się i wkłada buty, dlatego warto zadbać o jakieś siedzisko. Ustawienie jednego wygodnego pufa na korytarzu jest wręcz wymarzonym pomysłem na zagospodarowanie przestrzeni.

Jeśli zdecydujesz się na dodatek pokryty wytrzymałym materiałem, z doszytym uchwytem, możesz takie pufy wyciągnąć w każdej chwili przed dom! Pozwoli Ci to, w kilka chwil, stworzyć przyjemny kącik do odpoczynku przed wejściem. Pufy obite poliestrem mogą nawet leżeć na trawie, bez obaw o uszkodzenie. W ten sposób zyskujesz siedzisko o wielu zastosowaniach.

Dlaczego wystawienie pufa na korytarz to strzał w dziesiątkę?

Często jest tak, że przedpokój czy korytarz wejściowy to dość wąskie i ciasne pomieszczenie. Wtedy także możesz zainwestować w wygodne siedzisko, jednak warto postawić na mniejsze rozwiązania. Ustawienie okrągłego lub kwadratowego pufa na korytarz z pewnością wystarczy, aby wygodnie na nim przysiąść. Możesz też mieć go zawsze postawionego na boku, przy ścianie, by zajmował jeszcze mniej miejsca. Dopiero gdy zajdzie potrzeba jego użycia, wtedy postawisz puf na ziemi. To siedzisko przydaje się małym i dużym, znacznie ułatwiając wygodną zmianę obuwia.

Większe przestrzenie wypoczynkowe

W nowoczesnych domach korytarz znajduje się często na piętrze, między pokojami i łazienką. Może to być nawet dość sporych rozmiarów przestrzeń, którą warto ciekawie zaaranżować. I dlatego warto postawić miękkiego pufa na korytarz, by pozwolić dzieciom zebrać się w części wspólnej, bez konieczności przesiadywania w pokojach. Możesz tu wybrać kilka mniejszych i większych siedzisk, w przeróżnych kształtach. Młodsze dzieci z pewnością docenią urocze pufy-zwierzaki, a starsze wygodnie rozsiądą się na większych pufach z pomponem. A jeśli ktoś z domowników zechce zaprosić gości, to też masz już gdzie ich wszystkich posadzić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl